Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най-силният Хокаге?

Go down 
+23
joni
Ulquiorra
MonaRch
Ken
^_Kaka6i_fenka_^
DooMWh1sp3r
PuPpY_gIrL
^_SaSuKe
Учиха Мадара
Konoha's White Fang
shmatity
just_a_Girl
Mushroom
^Адри^
Копи
DevilSatan
Murd0c
Madara
[Rei&Ai]Saso
[!]...SaDaKo...[!]
gabito
Toti
Puppet Master
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Кой е най-силният Хокаге?
1. Сенджу Хаширама / Шодайме
Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_lcap8%Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
2. Нидайме
Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_lcap8%Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
3. Сарутоби / Сандайме
Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_lcap5%Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
4. Минато Намиказе / Йондайме
Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_lcap70%Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_rcap
 70% [ 28 ]
5. Цунаде / Годайме
Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_lcap9%Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Vote_rcap
 9% [ 4 ]
Общо гласове : 40
 

АвторСъобщение
Konoha's White Fang
Нинджа
Нинджа
Konoha's White Fang


Male
Брой мнения : 165
Age : 37
Местожителство : София
Сексуалност : Много голяма
Village : Най-голямото село - София
Клан : Левски :Д
Bloodline : няма па да си го кажа
Техника : много ми е силна
Джуцу : всичките ги знам
Чакра тип : нема толко якия тип:Д
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2008 4:49 pm

Не грешиш и Доом е прав Smile
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net
DooMWh1sp3r
Genin
Genin



Male
Брой мнения : 160
Age : 30
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 4:11 pm

Koltcho написа:
Добре нека си е уникат в тази способност но Доом каза че е единствения който може да използва водни джуста без наоколо да има вода или греша Smile
Втория хокаге може да използва Suiton джутсута без наоколо да има вода.Обикновено за да се направи водна техника се изисква вода.Виж например Кисаме, който преди да може да направи каквото и да е Water Jutsu първо "изплю" Very Happy доста вода (Има много чакра гадната акула =/ ).Всеки друг нинджа, който досега сме виждали в анимето може да прави уатър техники само при наличието на достатъчно вода.Също така Нидайме използва значително по-малко hand seal-ове за да изпълни водните техники.Например бях чел някъде, че за оная техниката с водния дракон (Суирюдан) се използват най-много hand sign-ове от всички други техники в Наруто (Поне засега) а той я прави само с 2 знака.
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 4:36 pm

Е тъй кажи аз си помислих че имаш предвид че трябва да се бият до воден басейн Smile
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:10 pm

DooMWh1sp3r с това за водните джутса до някаде съм съгласен освен Кисаме не сме видяли друг които да ги прави без наличието на вода.Но само заради тази негова способнос да го определях като наи-силният Хокаге не съм съгласен е Шодаиме е наи-силният така четвартия е определян като наи-силен но се забравя че 1вия е можел да контролира бижутата не мисля че с каквато и техника Иондаиме би успял да ги победи тои едвам е победил Кюбито и на всичкото отгоре е дал живота си в замяна за мен Шодаиме е бил непобедим е ми е мн интересно как е умрял защото не виждам друга нинджа да е имала неговата сила и да успее да го победи е освен Мадара ама и тои се е провалил доста пати затова предполагам че е умрял от естествена смърт оооо мн се отплеснах че така де Шодаиме е наи-силният
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:25 pm

Това че е имал под рука няколко бижута не означава че е бил Джинчурики а и го видях кат са би с 3-тия кво може и по добре не ми казвай че не е бил с пълната си сила защото направо си му върнаха душата от другия свят с цената на жертва и преди да постави тази лепенка в главите и те го познаха и си говориха с него после анбуто като извика че всъщност са много различни мисля че имаше предвит че са станали различни от тази лепенка(безмилостни убийци) 2-рия ползваше водата без наличието наоколо както е казано по горе в темата а 1-вия използваше мукотон и ако не беше техниката на Минато 3-тия просто си губеше.Може пак да кажеш ами той Шодайме е бил джинчурики но е умрял и като са го съживили да е нямал силата им но пак казвам много се съмнявам да е бил джинчурики

Моят фаворит си е Минато
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:36 pm

За да владееш пълната сила на бижу не е нужно да си Джинчурики хората се мъчели да овладеят силата на демоните но не оспяли затова взели да ги запечатват така тяхно овладява е било по лесно а щом Шодаиме ги е владял без да се нуждае от запечатване значи е бил една стъпка на пред такаче тои е мн ама мн силен за мен лично по силен дори от Мадара и Иондаиме
Върнете се в началото Go down
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:41 pm

Не.... Йондайме е най-силния хокаге,ако ще се сравняват.. това,че единия вадил вода от никаде,а другия правил дървета от никаде не значи нищо.
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:41 pm

Добре да предположим че си прав и е владял бижутата после се казва че ги е раздал на селата все едно че е загубил силата си така го приеми а й дори да е владеел бижутата все пак той е просто човек няма как бога на смърта техниката да не го повали и като имаш и предвит че Минато не се налага да хване противника за да му я направи той не отиди да хване Кюбито за козината Smile
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:57 pm

Тази техника е отчаен ход.С нея не се печили победа просто даряваш живота си да оспеш да победиш по-силният от теб противник.А и Шодаиме е раздал бижутата не защото е бил слаб просто в признак на добра воля към другите страни това е
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:00 pm

Ясно е че поради добра воля ги е раздал но това не променя факта че е станал по слаб
а й като се сетих и Ямато може да контролира бижу като 1-вия стига джинчурикито да носи огърлицата и ако това е вярно значи Шодайме найстина може да ги е контролирал но не е разполагал със силата им
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:03 pm

Ако контролираш някои значи може да го използваш за лични цели смисал тои ще прави каквото ти му наредиш значи неговата сила е и тоя
Върнете се в началото Go down
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:04 pm

Уау... наистина ли мислиш,че Шодайме може да нарежда на демоните и особено на Кюби ?! :zle:
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:07 pm

Аз не го мисля според теб контрола в какво се изразява не е ли пален контрол на волята му.А за Кюби стига с тва Кюби че то и Саске може да го контролира от части а и тогава нямаше мш сега може и да го контролира напълно
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:09 pm

Той ако Шодайме е можел да си ги контролира просто така той е щял да смачка Мадара за няколко секунди и е нямало нужда от армия във войната с другите села а и погледни мнението ми за Ямато
Върнете се в началото Go down
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:13 pm

Хахаха.... ок.. Саске да подчинява/контролира Кюби ?!
Ок... да ви кажа,че от сега нататък Конохамару,ще владее Коноха !!
Та... Кюби е способен да разчлени Саске само ако не му хареса тона му,не изкарвай Саске всемогъщ,Саске е напълно безпомощен ако ще го сравняваш с Кюби.
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:16 pm

Можеби в последствие Шодаиме се е здобил с бижутата затова да не ги е исползвал пак и никаде не е казано че не ги е исползвал а и да Шодаиме доколкото знам е нямал загуба.За Ямато ли еми тои няма цялата сила на горският елемен и затова неможе.


MonaRch такали незнаех както се каза силата на Учиха може да контролира Кюбито щом Мадара е успял защо Саске да не успее все пак според мен Саске е истинският гении на Учиха тои е човека които някои ден ще надмине и Мадара защо да не успее да контролира лисицата
Върнете се в началото Go down
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:19 pm

Защото МАдара не е контролирал Кюби, а просто лисока е бил очарован от силата която може да контролира обикновен човек, и е решил да му съдейства/помага,но след като Мадара яде хурката то Шодай,работата се промени... а скед нападението над коноха,Кюби яде хурката от Йондайме... така,че недей да сравняваш Саске с Минато или Кюби Smile
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:20 pm

MonaRch написа:
Защото МАдара не е контролирал Кюби, а просто лисока е бил очарован от силата която може да контролира обикновен човек, и е решил да му съдейства/помага,но след като Мадара яде хурката то Шодай,работата се промени... а скед нападението над коноха,Кюби яде хурката от Йондайме... така,че недей да сравняваш Саске с Минато или Кюби Smile

Няма какво повече да добавя
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:23 pm

ХАХАХАХААХАХ изглежда че още се водиш по легендата така ако Кюбито наистина е помогнало на Мадара по добра воля нямаше да говори с такова презрение за него.А и Мадара го е контролирал това е нещо което и да се оспорва е факт.Кюбито се е подчинявало само на Учиха и главна на Учиха Мадара
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:26 pm

АХАХАХАХХАХАХАХАХ Не е задължително Кюбито да е било контролирано за да говори така за Мадара може мадара нещо друго да е направил но той няма силата да контролира Кюби
Върнете се в началото Go down
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:27 pm

Всъщност не.... ако ми предоставиш факт ок.. НО Мадара е безсилен пред Кюби.. просто незнам как си мислиш,че мадара е контролирал лисока..? с Шаринган ? хаха
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:29 pm

Абе човек изобщо чел ли си мангата или пишеш на слуки там мн добре се казва че Кюбито се е подчинявало само на Учиха защото само те имали силата да го контролират ако е така как създателя на Учиха с вечен Мш няма да може да го подчине
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:30 pm

Ами просто не е можел и се връщаме на това за услугата на Кюбито
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:31 pm

Леле .. там се казваше че ЦЕЛИЯ Учиха клан може да го контролира .. аз не виждам Мадара като "целия клан" а просто като най-силния от него .. ти май не си че лвнимателно .. а това за контролирането го казва Итачи, човека който цял жвито е лъжел ... да не говорим че в боя на Мадара и Шодайме, онази картинка така и не стана ясно Киюбито дали е под контролора на Мадара / на дали / или Шодайме го контролира или то е решило да помогне на еидн от двамата ...
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:35 pm

Значи и Итачи и Баща му и ония 3-мата от анбу могат да го контролират или аз не разбрах?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният Хокаге?   Кой е най-силният Хокаге? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най-силният Хокаге?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: Дискусии за Наруто :: Дискусии (Манга)-
Идете на: