Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Промяна на скина ?

Go down 
+8
MonaRch
Algariept
XapaJIaMnu
Byakuya
^Хината^
Engelhertz
Puppet Master
Mushroom
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

С кой скин да бъде форума?
Новия
Промяна на скина ? - Page 2 Vote_lcap20%Промяна на скина ? - Page 2 Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Стария
Промяна на скина ? - Page 2 Vote_lcap80%Промяна на скина ? - Page 2 Vote_rcap
 80% [ 12 ]
Общо гласове : 15
 

АвторСъобщение
Puppet Master
Mephistophel
Mephistophel
Puppet Master


Female
Брой мнения : 1222
Age : 29
Местожителство : Пловдив
Akatsuki : Sasori
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 4:59 pm

Аааа, Тъпчууу-кууун каза - Пъппет връща стар скин high
И все пак, има още половин час, ще поизчакам. yaaay
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-bg.forumotion.net/
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:06 pm

Е ся... щом кажа ... нали знаеш на доктор се показва на Симо не се отказва hqh Промяна на скина ? - Page 2 703982

ПП.: аа и тиа маймунки ги искарва шит .. >.< .. жалко че няма някое бръмбарче.. с крила funny hqh Промяна на скина ? - Page 2 407738
Върнете се в началото Go down
gabito
E Criminal
E Criminal
gabito


Female
Брой мнения : 535
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:09 pm

сега какво се оказа двама на всички? xD
Върнете се в началото Go down
^Хината^
Symphony of Destruction
Symphony of Destruction
^Хината^


Female
Брой мнения : 2642
Age : 33
Местожителство : Dead gardens where sun never rises
Village : Neverland
Akatsuki : Uchiha Itachi
Клан : Sumeragi
Техника : Demon hunter
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:14 pm

Да не кажем 9:0 XD
Върнете се в началото Go down
http://www.endorion.org
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:19 pm

^Хината^ написа:
Така е , но както каза Ники, първоначалния си беше перфектен... Ако на Пъпет не й харесваше, щеше да го махме много преди това, но няколко души решиха да се направят на интересни...

Аре да, точно, праа се на интересна, понеже не влизам във форума поради простата пречина, че скина, сегашния, е прекалено светъл за моите очи и супер много ми изтичат очите в екрана (:
Да Вики, по цял ден си нямам друга работа и се чудя как да вгорча живота на Пъпет Smile
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Mephistophel
Mephistophel
Puppet Master


Female
Брой мнения : 1222
Age : 29
Местожителство : Пловдив
Akatsuki : Sasori
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:25 pm

Ами - извинявам се на желаещите по-тъмен скин, но просто няма как да ви го осигуря.Форума просто няма опция да предлага свободно избиране на скинове.
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-bg.forumotion.net/
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:31 pm

Има начин всичко да се смени изцяло, но остави, голяма е заигравка, пък и плюс т'ва нали праа се на интересна и неам нужда от смяна (: карай, исках малко да се освежи форума, ама айде на интересните внимание не се обръща (;
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Mephistophel
Mephistophel
Puppet Master


Female
Брой мнения : 1222
Age : 29
Местожителство : Пловдив
Akatsuki : Sasori
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:37 pm

Имах желание да добавя скинове в Преференции и от там да си ги избирате вие сами, но както казах - не е възможно, и то не защото не ми се занимава, а защото не може.


MonaRch написа:
жалко че няма някое бръмбарче.. с крила funny hqh Промяна на скина ? - Page 2 407738
Имаше крилааа~! rev
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-bg.forumotion.net/
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:44 pm

Пъпет, знам почти всичко за форумотион, но остави, както и да е, нямам настроение да се обеснявам в момента, утре ще ти предложа някой неща :Д
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Mephistophel
Mephistophel
Puppet Master


Female
Брой мнения : 1222
Age : 29
Местожителство : Пловдив
Akatsuki : Sasori
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyВто Фев 10, 2009 5:46 pm

Е като знаеш почти всичко, защо не ги добавиш ти тия скинове?
Мене не ми е до заигравка, аз не искам да си играя (защото и аз нямам настроение).Форума го направихме с Узу, за да има къде да пишем всички,отново - заедно (феновете на Наруто,старите другари,оле).Не го направихме за да е някакво супер-дупер уникалното творение.
Ти имаш права над форума, често се чудя защо обаче.Като искаш да го освежаваш (без промяна на цветове,a.k.a. "ко друго да му освежа") - освежи го .Добави ги ти тия скинове, аз не мога, нямам и време вече да се занимавам задълбочено с тия неща (защото евентуално, колкото и Пъппет да успява да отменя важни неща за да си клати краката, мисли за бъдещето си личностно развитие).
Ако си мислиш, че единия скин ще направи форума по-хубав - да бъде (за освежаването говоря).За мен не е така, защото един форум е хубав заради потребителите си.И определно смятам, че този форум е хубав.
Хубав-западащ - ок.Нямам проблем - достатъчно ми е, че един ден като ми се прище (пък и надявам се и на останалите) да се сетя за нещо хубаво, ще се сещам понякога и за това място.Достатъчно ми е, че въобще имам възможноста да познавам всеки един от вас.

Но да не изхождаме до много други изплуващи проблеми с форума, защото и аз се поотклоних леко.
Това ти е един скин - 2ма ги дрязнят очите от светлия цвят, останалите от тъмния - угоди на всички - намери как да добавиш скинове, които всеки сам да си избира от профила.
(и сега без подобни на моите, дълги и чувствени речи - само едно отчетливо "Хубаво","Не е хубаво" - нито ме е интересува кое е хубавото, нито кое не е хубавото. Ако смяташ да правиш нещо - прави го,без (както казах вече) да объркваш моите неща)
Върнете се в началото Go down
http://www.naruto-bg.forumotion.net/
Engelhertz
Спамер
Спамер



Male
Брой мнения : 1487
Age : 33
Местожителство : Маrejoa
Akatsuki : Pain
Registration date : 24.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2009 8:17 am

добре е ок мастърс как човек после да не са дразни
Вики не беше от нас с габи предложена идетя за скина така че изтъкваш че пъппет са прави на интересна така ли тряя се разбират думите ние с нея просто бяхме 1 вите който се включиха в темата место сички да се заяждате не може ли просто да напишете харесва ми или не ми харесва толкоз ли е сложно баси тука и за най малкото ши са заядете
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2009 10:23 am

Добре, като се чудиш защо имам права, махни ги. Не съм казала, че форумите на форумотион поддържат опция, в която секи да може да си сменя скина. Исках поне 5 потребителя, които влизат във форума :Д да се поразровят, да дадат пример за некъв скин и да гласуваме. Всеки, ако има некво време, да отдели и да се поразрови. Ебати, казах, че може малко да се освежи, не казах, че съква Rolling Eyes и на мен ми харесва така, обаче очите почват да ме болят като се загледам некво дори и малко време.Ебахти войната настана заради една идея. И аз нямам време, сядам на компа за 15-се 20-се минути и то шото ми е забранено да седя повече :Д. Качили не може примерно колтчо да влезне в ония сайт и за 10 минути да разгледа скиновете |-( май ше му вземем некво суууууупер много време и няма да може да си напише домашните xD или да иде до туйлетна. Не четя и фиковете шото както казах вече, очите ми изтичат като се загледам малко (: Но явно никой не иска да се сменя скина, траех го до ся, ше го трая и още, не ми пречи, ама за една идея ми изядохте душата, качили секи ден пиша на Пъпет и ѝ казвам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да смени скина Rolling Eyes

В крайна сметка излезна, че не трябва да давам никакви примерни идеи, защото ви отнемат от ценното време, което губите сядайки на компютъра си и ровейки се из нета... Оооо да вие хич не си пилеете по минимум 3 часа на ден времето в скайп. Моля да ме извините за отделеното време (:
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2009 4:23 pm

Абе вие ми намерете едно приятно тъмно банерче с размери 800 х 200 пискела, което да не е претрупано и на което да има място да се драсне едно naruto-bg пък аз време ще намеря да видя кое как е, ако не става да се избират скинове ще се намери компромисно решение с трети цвят, или в краен случай ще се остави така както си е, everyone happy?!
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2009 5:51 pm

Не, Узу, недей се занимава, за 2-ма души нема смисъл да се променя цял форум Smile
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyСря Фев 11, 2009 6:08 pm

Ако може да се направи не виждам защо да не опитам ... и без това не е в мой стил по цял ден да уча...
Върнете се в началото Go down
Engelhertz
Спамер
Спамер



Male
Брой мнения : 1487
Age : 33
Местожителство : Маrejoa
Akatsuki : Pain
Registration date : 24.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 2:32 am

забраих че си админ е а така отдели 2 часа и напраи нещо
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 3:18 pm

Ulquiorra написа:
Ако може да се направи не виждам защо да не опитам ... и без това не е в мой стил по цял ден да уча...

Казах ти - It's pointless
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 4:30 pm

Сама го беше казала - nothing's pointless xD
Върнете се в началото Go down
Engelhertz
Спамер
Спамер



Male
Брой мнения : 1487
Age : 33
Местожителство : Маrejoa
Akatsuki : Pain
Registration date : 24.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 4:43 pm

Ще правиш или няма да праиш ?
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 4:51 pm

Engelhertz написа:
Ще правиш или няма да праиш ?

Хелл, работата не става за 5 минути Smile
Върнете се в началото Go down
Engelhertz
Спамер
Спамер



Male
Брой мнения : 1487
Age : 33
Местожителство : Маrejoa
Akatsuki : Pain
Registration date : 24.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 4:52 pm

Въпроса е изобщо тръгнала ли е тая работа Smile
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Фев 12, 2009 5:08 pm

Така като гледаш да е тръгнала ?
Върнете се в началото Go down
Engelhertz
Спамер
Спамер



Male
Брой мнения : 1487
Age : 33
Местожителство : Маrejoa
Akatsuki : Pain
Registration date : 24.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyПет Фев 13, 2009 1:37 pm

НЕ
Върнете се в началото Go down
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyПет Фев 13, 2009 2:39 pm

Ех... Спамът е навсякъде...
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
septorinoplasti
Academy Student
Academy Student



Female
Брой мнения : 3
Age : 25
Местожителство : bhubaneswar
Registration date : 20.12.2012

Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: septorinoplasti   Промяна на скина ? - Page 2 EmptyЧет Дек 20, 2012 8:57 am

I have to say that I concur with the sentiments about getting AOL as quantity a single. The comments posted along side it sum it up properly, that it does nothing at all to strengthen the model, but only adds confusion.Out of the best rebrands from the l ist, I'd place SyFy at the prime. At first I hated the title, for the reason that I thought they did it ??just for the reason that,??? when in reality that they had to alter their identify resulting from becoming unable to legally use Sci-fi.??? Now rather than coming up with a full new title that nobody would know- and possibly lose a lot of the already inbuilt SciFi??? brand- they stuck with all the outdated identify using a little bit of phrase play. I can even now call SyFy Sci-fi when it arrives up, and that makes me satisfied.
----------------------------
septorinoplasti
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Промяна на скина ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на скина ?   Промяна на скина ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Промяна на скина ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: За форума :: За форума-
Идете на: