Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Теории

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Konoha's White Fang
Нинджа
Нинджа
Konoha's White Fang


Male
Брой мнения : 165
Age : 37
Местожителство : София
Сексуалност : Много голяма
Village : Най-голямото село - София
Клан : Левски :Д
Bloodline : няма па да си го кажа
Техника : много ми е силна
Джуцу : всичките ги знам
Чакра тип : нема толко якия тип:Д
Registration date : 23.07.2008

Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Теории   Теории EmptyСъб Мар 21, 2009 10:53 am

Който има някаква интересна теория за нещо нека я сподели тук Smile
Аз намерих една която ми хареса в един форум и пускам да си кажете мнението Smile


This idea is based on Manga chapter 124, volume 14 or anime ep 64. - Sandaime vs Orochimaru
The Shiki Fuujin seal
from Sarutobi:
"binds the lifeforce of the sealer and the sealed together in the depths of the shinigami's stomach; an abyss between death and immortality."
"There, they will engage in a battle of bitter hatred against each other...
"For all eternity!"

We knew it had taken a powerful, self-sacrificing jutsu for the Fourth Hokage to seal the Kyuubi. But...
A bitter battle against each other for all eternity...??
For all we know, the kyuubi *is* in Naruto. But from what Sarutobi is saying, Yondaime should be in Naruto as well...
If that's true (could it be?), that'd be so cool! So Yondaime isn't completely dead and gone!


С две думи теорията е, че Shiki Fuujin е заключил в Наруто и Киюбито и Йондаиме.

Теорията ми даде идея за друга теория:

Когато Сарутоби прави Shiki Fuujin на Първия и Втория след като Шинигамито им взима душите на буншините на Сару се появяват същите сийлове като на Наруто. Възможно ли е Минато да е направил същото с Киюби но заради изключителната сила на лисицата не е умрял заедно с нея а се е превърнал в бебе с Киюби затворена в него.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теории   Теории EmptyСъб Мар 21, 2009 5:15 pm

Мне, вече знаем, че Минато има син(Бременната майка на Наруто....ъъъ как и беше името?).
По интересно ми е дали ако се извади Киюбито от Наруто, Йондаиме ще се завърне тъй као "сделката" му с шинигамито се е провалила?
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теории   Теории EmptyВто Мар 24, 2009 5:20 pm

Адаш...т.е. искаш да кажеш че Минато се е преродил в Наруто ? Мисля че няма как .. в смисъл такъв .. то се казва че момчето вече е било родено когато той се е пожертвал...а относно тази сделка .. аз до колкото помня имаше там няколко глави в които се разправяше за тъмната и светлата /добрата/ страна на Киюбито ... ъм .. т.е. че то сделка си има .. Минато + едната част са "сийлнати" а другата по неизвестна причина - в Наруто

П.С. Не беше ли Узумаки Кушина ?
Върнете се в началото Go down
iDontCare
Academy Student
Academy Student
iDontCare


Male
Брой мнения : 11
Age : 31
Местожителство : Today's Rotten World
Registration date : 02.12.2009

Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теории   Теории EmptyСря Дек 02, 2009 6:02 pm

Абе може да свучи малко тъпо ама според мен Наруто има брат.... просто щото не са казвали кво е станало с майката и така нататък.... просто я дадоха бременна и после когато вече слагат лисицата в него така , че си мисля , че може и да се появи брат му [;
Върнете се в началото Go down
chibi_demon
Academy Student
Academy Student
chibi_demon


Male
Брой мнения : 9
Age : 28
Местожителство : Зад теб!*злокобен смях*
Сексуалност : Хетару форевър
Registration date : 21.01.2010

Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теории   Теории EmptyЧет Яну 21, 2010 4:56 pm

Аз мисля, че тази твоя теория не е много точна, но е в правилната посока. Би трябвало наруто да е заключил Кюби в себе си според твоята теория. Понеже щом Сарутоби испълни техниката върхи Първия и Втория. На него му се пяви печата подобен на този на наруто. Имам предвид, че може би Четвъртия исползва подобна техника, но по-усъвършенствана. Всички знаем, че Минато е най-силния Хокаге съществувал някога. Поне така казват в анимето. Може би използва техниката така, че да исмучи душата на Кюби в себе си и след това заключва себе си в Наруто. Малко извартяно, но или е това или е няправил така, че душата вместо в него да се заключи в Наруто. И душата на Минато да е в Наруто.

Чудно ми е само, къде са скрили тялото на Кюби след това, тъй като то остава само душата си заминава. :Д

Това ме навежда на друга теоеия и тя е че Акатски пред които аз се прекланям освен пред Хидан. Акатски могат да възродят Минато и най-вероятно това ще стане. Ако се опитат да извлекът Кюби от Наруто. Щом могат да извлекът всички опашати зверове ще могат да извлекът и Минато. Та Да тема за размишляване. Дали току що не разкрих плановете на Кишимото? Все тая само, че съм сигорен, че Данзо ще играе сериозна роля във всичко обаче незнам каква. Трябва да разкрият повече от персонажа му за да измъдря някаква теория.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теории Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теории   Теории Empty

Върнете се в началото Go down
 
Теории
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: Дискусии за Наруто :: Дискусии (Манга)-
Идете на: