Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Chrono Crusade

Go down 
+5
Toti
^Хината^
Shroomer
[!]...SaDaKo...[!]
MonaRch
9 posters
АвторСъобщение
MonaRch
The Pirate King
MonaRch


Male
Брой мнения : 401
Местожителство : Grand Line
Registration date : 23.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyНед Авг 03, 2008 5:05 pm

Chrono Crusade Chrno_Crusade_v01_act001_p001

В сериала става въпрос за окултното, тоест демони, вампири, върколаци и всичко онова, което може да видиш, примерно във Van Hellsing, но с място на събитието – нашите собствени градове и по специално New York ... и нека да не забравяме една църковна организация, която има задължението да се справя със създадената обстановка. Хората, около които се движи основното действие са една хипер-активна монахиня (ако някоj иска да се запознае с такова момиче в реалния живот да ми се обади, бел. –сводника от втория етаж), един демон, който е невероятно миличък за такъв и една невероятно набомбена темпераментна херцогиня (и с такива моми мога да ви запозная, платено съобщение от сводника на втория етаж). Общото между тях е, че всички се борят срещу злите демони и същества, които нямат място в нашето ежедневие. Така изложено, всичко изглежда прекалено нормално, сякаш това е поредният сериал, в който се избиват масово чудовища и става голяма касапница. Еми всъщност не е така. Цялостно бих разделил сериала на две части . Първа половина (условно казано половина) – невероятно веселяшка, приятна и неангажираща. В нея всичко е майтап и дори моменти, в които сякаш няма измъкване и всичко е на ръба на унищожението биват преодолявани just like this (просто ей така). Или с други думи веселба и никакво напрежение, просто имаш усещането, че главните герои са месомелачки и нищо не може да им се опре... и точно в този момент идва втората половина. Втората половина е пълна противоположност на предшественика – тежка, ангажираща и много тъжна. Ако трябва да я описвам ще изложа прекалено много от историята заради което дърпам ръчната.
Статията е взета от анимес-бг.

Епизоди - 24
Година - 2003
Линк - Tук
или Тук
Върнете се в началото Go down
[!]...SaDaKo...[!]
A Criminal
A Criminal
[!]...SaDaKo...[!]


Female
Брой мнения : 1865
Age : 29
Местожителство : София
Village : Leaf
Клан : Uchiha
Джуцу : Нинджутсу и Доуджутсу
Чакра тип : Fire
Registration date : 24.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyПон Авг 04, 2008 5:09 am

гледала съм го и много ми хареса , наистина е добро анимето!! и героите ми допадат! lol!
Върнете се в началото Go down
Shroomer
Baka Vampire
Baka Vampire
Shroomer


Male
Брой мнения : 1656
Age : 35
Местожителство : София
Village : Takigakure
Akatsuki : Kakuzu
Registration date : 23.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyВто Сеп 02, 2008 4:32 am

Доста добро аниме. Историята ми хареса, края също. Геройте са добре направени Very Happy
Върнете се в началото Go down
^Хината^
Symphony of Destruction
Symphony of Destruction
^Хината^


Female
Брой мнения : 2642
Age : 33
Местожителство : Dead gardens where sun never rises
Village : Neverland
Akatsuki : Uchiha Itachi
Клан : Sumeragi
Техника : Demon hunter
Registration date : 23.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyСъб Сеп 06, 2008 1:59 pm

Вече най-любимото ми аниме! Историята е много интересна и заинтригуваща, на места е трогателно. Краят - очаквах да е такъв или нещо такова, но се надявах и на друг край! Наистина много добро аниме
Върнете се в началото Go down
http://www.endorion.org
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyНед Сеп 07, 2008 8:44 am

Аз днес го почвам... nod
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
just_a_Girl
№1 Шматка
just_a_Girl


Female
Брой мнения : 822
Age : 29
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyНед Сеп 07, 2008 8:51 am

До 5 епизод съм и.. харесва ми hqh
Върнете се в началото Go down
shmatity
A Criminal
A Criminal
shmatity


Female
Брой мнения : 1709
Age : 32
Village : Leaf
Клан : Hyuga
Джуцу : генджуцу,тайджуцу
Чакра тип : water
Registration date : 24.07.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyСъб Ное 15, 2008 3:28 pm

[!]...SaDaKo...[!] написа:
гледала съм го и много ми хареса , наистина е добро анимето!! и героите ми допадат! lol!
X100000000000000...
и краят и сюжета и всеки момент са просто уникални.... Chrono Crusade 60698 Chrono Crusade 268746 Chrono Crusade 268746 Chrono Crusade 268746 Chrono Crusade 268746 Chrono Crusade 268746 Chrono Crusade 268746
Върнете се в началото Go down
CrimsonMoon
High Genin
High Genin
CrimsonMoon


Female
Брой мнения : 277
Age : 35
Registration date : 11.08.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyСъб Дек 27, 2008 6:20 pm

Добро е, но на моменти героите ме дразнят най-откровено...иначе съм съгласна на вс с мнението! Go and zombi yourselves! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Still Hacked
Akatsuki
Akatsuki
Still Hacked


Female
Брой мнения : 753
Age : 29
Местожителство : бляблябля
Akatsuki : Deidara
Клан : саруватари
Registration date : 17.08.2008

Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade EmptyВто Мар 24, 2009 3:24 pm

Муунннн отново,преди като го гледах беше яко вече не съм особено зарибена хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chrono Crusade Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chrono Crusade   Chrono Crusade Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chrono Crusade
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chrono and Rosette [Chrono crusade]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: Други :: Дискусии (Аниме)-
Идете на: