Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Наруто манга 415

Go down 
+2
Toti
^_SaSuKe
6 posters
АвторСъобщение
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСря Сеп 03, 2008 3:29 pm

https://www.youtube.com/watch?v=_My4b5eQWME вижте това е наи-доброто за момента не го схванах мн само знам че Саске взе да се осъзнава което мн ме радва амтерасу не може да гори чакра интересно а и тва за тези двамата като видяха Учиха герба защо се оплашиха толкова и чак Раикагето ще викат ще става интересно а и въпреки че мразя Наруто евала му прая че е сваршил тренировката вече
Върнете се в началото Go down
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСря Сеп 03, 2008 6:53 pm

И аз не схванах точно какво става от тези спойлери... :\
Интересно ми стана, че май Фукасаку даде първата книга, която е писал Джирая на Наруто... Дали сега Наруто няма да разбере нещо за семейството си...
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
Madara
Chuunin
Chuunin
Madara


Брой мнения : 288
Age : 29
Местожителство : Konoha...duh!
Registration date : 24.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyЧет Сеп 04, 2008 1:10 pm

Много по-правдоподобно е от това дето аз четох: :scratch: Сасуке са прецаква с аматерасуто и Мадара идва и спасява деня biggrin .Наистина се надявам да има флашбаци с Минато....мечти,мечти... sweatdrop
Върнете се в началото Go down
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПет Сеп 05, 2008 7:19 am

Новата глава много ми хареса... На Хачиби му се видя сметката с Аматерасу-то... Very Happy
Другата глава ще е доста интересна... Може би най-накрая ще разкрият нещо повече за Минато... gin
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПет Сеп 05, 2008 9:05 am

Надявам се всички които злорадстваха по адрес на Саске да са доволни от чаптара мисля че всички се обедихте че силата на Учиха е по велика дори и от бижутата
Върнете се в началото Go down
Madara
Chuunin
Chuunin
Madara


Брой мнения : 288
Age : 29
Местожителство : Konoha...duh!
Registration date : 24.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПет Сеп 05, 2008 1:02 pm

ООКЕЙ........Учиха...Учиха са по-добри от бижутата,ама че онази книга е сърцето на Еро така ме...трогнаcry.
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПет Сеп 05, 2008 5:13 pm

по добри от бижутата задника ми , ако хората на саске бяха самогъзници като него сичко щеше да свърши с чаптъри назад , но не саске трябваше да направи outofmyassiwilldestroyuallnojutsu , ако сега поне ослепее ще се чувствам доволен
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПет Сеп 05, 2008 5:24 pm

Дори аз треа призная че Саске е станал доста силен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 5:03 am

Саске не е станал силен.Подариха му силата, а кой му я подари?Учиха Итачи...замисляли ли сте се що му я даде тая сила..?Ммм, за да може да не направи това, заради което Итачи е изтребал целия клан, а именно да се обърне срещу Коноха...нашето момченце кво праи ся..?Обръща се към Коноха, хях...Мадара много хубаво го предърпа на своя страна...
Тоникаку, да говорим за чапа...Аз не мисля, че се оплашиха при вида на Учиха символа, ама ме навява на мисълта, че ще си мислят, че начело на тази атака стой Коноха и ако наистина стане така, нз дали сте обърнали внимание, ама хачибито е брат на райкагето , та мислите ли, че райкагето ще остави ей така да се разминат със заловяването на брат му.Ако питате мен, Коноха требва да се готви... :Д
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 5:19 am

A m n e s i a c Аз пък мисля че доста се оплашиха от символа на Учиха и все пак мисля че се знае че в Коноха не е останал нито един Учиха затова Раикагето няма смисал да си го искарва на Коноха.Силата била подарена на Саске така ли еми то и лисицата е подарак за Наруто ама в този случеи всички го имате за голята работа е да ви кажа пак Учиха са напрактика непобедими мн ми е интересно колко ли силни са били клана на първият Хокаге че са имали силата да се борят с тях че дори да натделеят
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 9:17 am

не е точно подарък кюбито , щото наруто го има цял живот , още от преди да проговори , надали ще наречеш и очите му подарък
както и да е ако саске и останалите мъждукащи от бандата му се бият с райкагето вече ще ми хареса нещо , но ако добре знаем киши или някой ще се намеси или ще избегнат боя на косъм , не ми се вярва да влязат пак в бой , защото тогава ще ги килнат
учиха никога не са биле чак толкова силни , просто имат 1 голям и лъскав шаринган който едва ли не кара всички да мислят че са богове
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 1:37 pm

Не мисля че Раикаге ще бъде по силен от 8опашатия затова Саске спокоино ще се справи с него
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 4:18 pm

без значение каква е силата на райкагето , щом е каге , то поне би трябвало да е почти равностоен на хачибито , а саске едвам удави рапъра
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyСъб Сеп 06, 2008 4:44 pm

Ае моля ти се.Наруто доколкото си спомням винаги се е борил за техники и сили и т.н, никога нищо не му е било подарено ей така, без той да положи някви усилия, а Киске, ако не беше брат му да му даде туй очо, к'во щеше да прави срещу 8 'пашки...?Сичко му се подарява.Та кърс сеал, тъ очи, ся остава и жена да му подарат.Пък и както и да го погледнеш никъде не е споменато, дали света знае, че Саске е напуснал Коноха...нз ама аз мисля, че неможе новината да е излязла и чак в друга страна (те нали беха некви страни там 5 ли 6 ли xD не помна) епа ще видим (:
Върнете се в началото Go down
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyНед Сеп 07, 2008 5:22 am

Не е важно дали силата е подарак или не важното е дали я имаш или не това е незнам какво ще направи Раикагето и дали сам ще се заеме със случия но каквото и да е ще е интересно да се разбере нещо повече за селото скрито в облака и за силата на тяхните шинобита
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyНед Сеп 07, 2008 7:24 am

всъщност трябва да знаят че не е виновна коноха , щото са от акацки , а щом имат сведение за тях джирая ги е навестил и им е обяснил за кво иде реч
Върнете се в началото Go down
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyНед Сеп 07, 2008 8:19 am

Да, Кумогакуре 100 на 100 знаят за Акатски и целта им...

Коноха сега вече ще разберат, че Саске е в Акатски... Дали от облачните или от някой друг източник... Тази новина вече ще хвърли Наруто в тъч... Very Happy
Райкагето сиг ще се окаже някой супер силен... Даже може той да е поставил Хачибито в брат си... Rolling Eyes

И Гамба - лисичката на Наруто си му е армаганче... Минато му я е вкарал с целта, че ще овладее постепенно силата й и т.н... Следователно му е подаръче от бащицата... Kyuubi
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
^_SaSuKe
Genin
Genin
^_SaSuKe


Male
Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 27.07.2008

Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 EmptyПон Сеп 08, 2008 5:25 pm

Много ми е интересно сега какво ще прави Саске с Хичибито дали ще го води за екстрктване или ще си го запази за себеси.А и мисля че вече е краино време Пеин да е стигнал Конохо нищо чудно в близките 2-3 чаптара да го видим в деиствие
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Наруто манга 415 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наруто манга 415   Наруто манга 415 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Наруто манга 415
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: Дискусии за Наруто :: Дискусии (Манга)-
Идете на: