Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Български автори

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
bubzz
A Criminal
A Criminal
bubzz


Female
Брой мнения : 1289
Age : 32
Местожителство : Приморско
Registration date : 24.07.2008

Български автори Empty
ПисанеЗаглавие: Български автори   Български автори EmptyСря Дек 03, 2008 8:30 am

Имате ли си любим български автор,и кое негово произведение най много ви харесва
Върнете се в началото Go down
^Хината^
Symphony of Destruction
Symphony of Destruction
^Хината^


Female
Брой мнения : 2642
Age : 33
Местожителство : Dead gardens where sun never rises
Village : Neverland
Akatsuki : Uchiha Itachi
Клан : Sumeragi
Техника : Demon hunter
Registration date : 23.07.2008

Български автори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български автори   Български автори EmptyСря Дек 03, 2008 3:09 pm

Така тука мога да говоря много за български автори, особено за тези превъзрожденци и възрожденици. Не харесвам начинът им на мислене, те за нещо от рода "дайте да говорим за въстание, ще пишем революционни стихове и тем подобни, ама няма да се подписвам отдолу, че аз съм го писал" и това ако ми е патриотизъм... После нека поговоря малко за дядо Вазов - признавам си преди 5 години наистиа го харесвах, но след като четох едно негово интервю едно негово изказване много ме вбеси "Мен фактите не ме интересуват" - представя неща, които всъщност не истина в исторически план.
Единствените български автори, които признавам и на които се възхищавам, са Никола Въпцаров и Христо Смирненски. С такава лекота да пресъздадеш социалистическата действителност, с всичките й помии и несгоди и без да се интересуваш, че ще те линчуват после. Това наистина си е за преклонение. А и начинът, по който предоставят истината, символите, градациите, образния паралелизъм, оксимороните, всичко е толкова завладяващо
Върнете се в началото Go down
http://www.endorion.org
bubzz
A Criminal
A Criminal
bubzz


Female
Брой мнения : 1289
Age : 32
Местожителство : Приморско
Registration date : 24.07.2008

Български автори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български автори   Български автори EmptyСря Дек 03, 2008 3:27 pm

съгласна съм напълно за теб с Вазов,и аз попрочетох разни неща и за мен тои е един страхливец,искащ да се харесва и да е актуален,предтавяйки нещатапо нереален начин само за да ги изкара библейски и натоварени с много символи(дано не ми се падне на класната)А за любим харесвам Ботев,Смирненски също-особено "Приказка за стълбата"
Върнете се в началото Go down
dum dum™
Academy Student
Academy Student
dum dum™


Female
Брой мнения : 4
Age : 28
Village : the prision in Pandaria
Registration date : 07.03.2009

Български автори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български автори   Български автори EmptyСъб Мар 07, 2009 2:10 pm

Димитър Димов,Антон Дончев,Алеко Константинов,Христо Смирненски,Владо Даверов <3.
мда.за мен са ункални и не отстъпват по нищо на повечето чуждестранни автори.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Български автори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български автори   Български автори Empty

Върнете се в началото Go down
 
Български автори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: На лафче :: Литература-
Идете на: