Наруто Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наруто Форум

Форума на българските Наруто фенове
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432

Go down 
+4
Toti
Loki
Still Hacked
Algariept
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyПон Яну 26, 2009 4:03 pm

http://www.onemanga.com/Naruto/432/


общо взето мен продължава да ми е някво тъпо... скоро пак ще слушаме речи за приятелство, героичност и тем подобни... ура..., а Какаши си е мъртъв, барем Наруто да беше научил другата техника на 4-тия ама и тва не знае, само тъпия расенган дето му се нагледах... глупава работа. Е поне вече може да мята расен-шурикена, само дето и той не е това, което беше. Повече радваше просто как се образуваше една огромна дупка след използването му, а сега....
Върнете се в началото Go down
Still Hacked
Akatsuki
Akatsuki
Still Hacked


Female
Брой мнения : 753
Age : 29
Местожителство : бляблябля
Akatsuki : Deidara
Клан : саруватари
Registration date : 17.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyПон Яну 26, 2009 5:23 pm

Ахам ..Наруто последните глави само битката с Итачи и Сасуке ми хареса ала бала,иначе е супер скучно ,чак ме мързи да го чета,пък като си спомня първите епизоди :3 с какъв интерес ги гледах :Д нямат нищо общо просто.
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyПон Яну 26, 2009 7:24 pm

е сега е интересно , но за хората които не го съпоставят с dbz щото откакто наруто стана суперсайонарец а и тоя спиритпиратка , направо си е глупаво
но мене ме кефи , и пейн го разфърлят яката
очаквам да видим как ще се представи наруто без сейджмоуд
а и какаши май не е гушнал букета , просто е лайно
айде стига толкоз



пс.и все пак на блийч темпото се завлече още повече
Върнете се в началото Go down
Toti
Akatsuki Leader
Akatsuki Leader



Male
Брой мнения : 1547
Age : 35
Akatsuki : Uchiha Madara
Registration date : 23.07.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyПон Яну 26, 2009 8:11 pm

Другата глава мисля, че Мадара ще се "телепатизира" с Пейн и ще му каже да се прибира... Коноха понесе много щети, но и Пейн също... Трябва да се върне да презареди батериите... Ок... Има останали 2 тела и на Наруто Сейджмоуда му изтече обаче не ми се вярва да тръгне със съвсем малко чакра срещу всички тия жаби... Най-добре да си бие камшика...
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bg.forumotion.net/
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 8:05 am

Защо намеси ДБЗ само не разбрах, то е по голем боклук и от Наруто... Ставаме по-силни и ни растът косите УРА! ебахти малоумието...
Тоя послепис не му е тук мястото, че и белината вече е боза...
А Наруто ми е просто смешно да го гледам... то не беха гигантски жаби, гигантски лисици, гигантски змии, гигантски топки, единствено чакам един гигантски пенис да извади някой... пълна мизерия. Преди си беше яко като се биеха на ханд то ханд с някоя и друга техника за привкус. Сега е просто жалка картинката...


Последната промяна е направена от Algariept на Вто Яну 27, 2009 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 10:09 am

Като не искаш да гледаш измишльоти си пусни Discovery Channel ... все пак май забравяш че това преди всичко е анимация... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Byakuya
Squad captain
Byakuya


Male
Брой мнения : 1468
Age : 29
Местожителство : селския ъндърграунд,столипиново
Техника : another big tits hentay
Джуцу : създаване на хот-дог с мисъл
Чакра тип : шарена
Registration date : 24.07.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 2:06 pm

локи тва с какаши ме накефи Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://bleach.freeforumlive.com
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 5:27 pm

узу мисля че съвсем точно определих какво не ми харесва в цялата работа, а не "измишльотините" като цяло...
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Tomi, Meisei, Chikara
Mushroom


Female
Брой мнения : 1503
Age : 30
Сексуалност : Че аз откъде да я знам o_O
Akatsuki : himitsu ~
Bloodline : неа
Чакра тип : Reggae
Registration date : 23.07.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 5:56 pm

Naturu не го гледам от бая време Very Happy виках си, че като пуснат епизодите с Хидан ше го гледам...накрая к'во ? Хидан го усраха, ебати и пискливия глас. Манга - "сегааааааааа ме ядосааааааааааааа вада асйхдсхдахдсхдусасхднжннцлашоиракфкаддсдасарассенцгаган-но джустоооо ~ !" "Mоже да имаш супер универсалното и непобедимо джустооо, но аз имам още по-непобедимооо джустооооо ~ ! Напъни се и пръдни и Наруто с миризма го умори ! "

В следващия чаптър ще видите :

ТАКА НЕОЧАКВАНИЯ НОВ ИМИДЖ НА ТСУНАДЕЕЕ ~ ! КОЙТО Е СБРЪЧКАААААААААААН !
Наруто ще започне да пада мизерно от Пейн и накрая ще го победи с новото си току що измислено фокскидс-джудоуджиджутсо !
Накрая Саске ще се признае в любов на Сакура, но тя ще му каже, че е влюбена в ТенТен, която пък иска да се събере с Хината, а тя пък се пазела за Наруто, който е на 3 метра под земята заради дъ алл майти кююби !
ЕНД ОФ СТОРИ !

П.С - Какаши неможе да е умрял Very Happy Т'ва е единствения персонаж от цялото аниме, който заслужава уважение (;
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 5:59 pm

Гамба РУЛЗ! funny хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 268746
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyВто Яну 27, 2009 6:24 pm

Гамба ... аз несъм видял някой да те накара на сила да гледаш/четеш Наруту .. или греша ?! Освен т'ва .. покажи ми ЕДНО аниме в което не се преувеличават силите на някого /много ще се смея ако кажеш ОП, сериозно xD/ .. така че е нормално някой да е МНОГО силен докато не му се намери слабото място ... Оро беше почти непобедим .. а к'во се оказа .. почти всеки го мята наляво надясно /тука малко преувеличих/ или пък Мадара или пък Пейн и бля бля бля .. ама навсякъде е така .. всеки е много силен окато не му се намери кусура .. ся и Наруто уж непобедим ама ей го .. свърши сейджб чакрата .. и са к'во прайм .. викаме за помощ сигурно .. П.С. Честно казано не виждам с какво Какаши се е доказал толкова повече от всички останали .. за мен Джирая и Итачи бяха най-готините персонажи в анимето откъм характер, но както и да е ...

Иво, смятам, че щом е аниме е нормално да има огромни лисици и прочее с цел да стане по-интересно анимето .. ама свят голям хора всякакви .. не на всеки може да му се хареса всичко .. един харесва грозде, другия го прави на вино дет се вика, така че не мога да разбера какво толкова е станало Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 4:57 am

Едно аниме в което силите не са преувеличени? Нямаш проблем - Darker than black, Blassreiter има и още. Ако искаш ще ти напиша. Kакаши е един от малкото персонажи дето не са имбави, силата не им е преувеличена и всъщност мислят преди да се метнат в мелето. Това съм го повторил 50 пъти поне. Питай ме пак ако искаш. И перстани да обяснияваш как можем да спрем да го гледаме ако не искаме. Можем да си псуваме наволя как прееебаха нещо което беше добро.
Пс: Ако... не... слагаме... точки... между.... всички... думи... не... става... ли...?
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 6:18 am

точно пък при наруто няма измислени от задника си джутсута , виж саске и тем подобни пикльовци го правят , но не и наруто , а той дори за мейн чаръктър не се следи адски много и все пак успяват да покажат сичко около него
Върнете се в началото Go down
Ulquiorra
Substitute Shinigami



Male
Брой мнения : 641
Age : 30
Местожителство : Soul Society
Village : Karakura
Bloodline : Tenza Zangetsu
Техника : Getsuga Tenshou
Чакра тип : reiatsu
Registration date : 01.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 7:06 am

Иво и какво, ще ми кажеш че в Darker Than Black всички имат ЕДНАКВИ сили и немогат да се победят /виж незнам за какво става дума в наимето, но ако е за бой - няма такова животно като всички са равни.../ а и Какаши не скача в бой без да помисли ? А срещу Орочимару когато си активира Чидорито .. някъде между 30 и 40 епизод ? То тогава всичко беше преценено, нали ... като скочи срещу Пейн .. дам дам .. той имаше огромен шанс .. можеше да изчака подкрепление примерно, което както видяхме дойде само че той е велик и реши че сам ще бие Пейн .. не са му преувеличени силите .. затвори си окото и хоп - Шаринган .. УАУ ... толкова естествено е за човек който дори не е Учиха ... ама както и да е ...

П.С. Нещо против това че слагам точки ли имаш ?! Да си чувал за начин на писане ?! като не ти харесва се хвърли от някъде ... Wink
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 3:49 pm

Ами като не си гледал Даркър Ден Блак защо говориш? И може би говорехме за нещо където силите не са преувеличени, не за "ЕДНАКВИ" сили. Иначе да всички сили в Даркър ден блак си имаха плюсове и минуси, и са общо взето на едно ниво.
Като казах обмисля всичко, имах предвид мисли как да си изпозлва техниките по най-ефективния начин. Това че скочи на Пейн и на Оро означава че не е малка путка. То принципно и наруто нямаше шансове като се би с оро в гората, ама се сбиха нали? Сега като не може нищо да направи, дай да гледа отстрани, що направи сички от лийфа да фанът да се изнесът на карибите тъй и тъй са слаби?Това с шарингана не разбрах какво толкова имаш предвид с всичките там".........." Това че има шаринган не го прави особено мощен. Да си забелязал че някак си шарингана не е на нивото на Саске или Итачи? А за биенето на Пейн това въобще не му е било в сметките. Просто нямаше избор. Случи се това дето трябваше да стане. Иначе ако там беше Наруто или Ичиго, щеше да получат некав флаш бек и ХОП изведнъж ставаме по-силни, раните ни изчезват и О вече сме готови да пребием големия лошковец, който изведнъж става мега слаб. Кога съм казал че силите му не Какаши не са преувеличени, а? Какво разбираш под имбав?

Така а сега за Локи, айде обясни ми кое разбираш под извадено от гъза джуцо, или измислено. Защото аз казвам че всичките са измислени все пак...

ПС: А ти да си чувал за позиране?А да и кажи моля те нещо за Блассрейтер и силите там, достави ми удоволствието.
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 6:06 pm

о.О извинявай , просто саске е магишън и съмва манда и го генджуцва с шарингана си след като нямаше чакра , ако тва не е извадено от задника си не знам кое
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 6:11 pm

Oт къде знаеш колко чакра е имал и коя техника колко чакра изисква? Да не си бил там случайно. Но все пак изкаш ли да ти кажа кое е извадено от задника ти? Rasengan, Raseshuriken, OODAMA rasenga, ultimate chakra rasengan, seven colour chakra rasengan, оня огромния расенган, расенгана на Конохамару и последния расенган дето нз как се казва..
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 7:15 pm

ами май че дей дей го каза или това че саске си беше изключил очите го потвърди тей че е извадено от задника
расенган е показана цялата тренировка , тей че не е извадено от никъде , за оодамата може се поспори , но далеч не е мазно извадено , расен шурикен също е показано сичко , ултимейта си има причина за него , филм баце , не се заплесвай , повтаряш нещо нали , конохамару не го коментирам , а наруто
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 7:20 pm

И всички знаем че дейдара е детектор за чакра нали? Има си бякуган човека и шаригнан, позволяващи му да следи чакрата на другия. Саске си изключи очите за да си запази енергията и без това не му трябваха вече. Не не се повтярм расенгана има барем 7 форми. И зашо не коментираш конохамару, доста охотно псуваш всички други? И от къде си сигурен колко чакра иска съмона( за шарингана знаем че може да се държи включен нон стоп без почти да хаби енергия - Итачи уан-оу-уан). И един съвет престани да псуваш и започни да мислиш с тази празна глава дето я имаш. Същите глупости говориш като последния път когато спорехме. Чудничко защо спря по другата тема? Да не те разтроихме с Тротски или нещо?

А да и обясни ми как тогава клонингите правят расенгани?
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyСря Яну 28, 2009 7:51 pm

другата стема стана абсурдна понеже няма начин някъв келяф сайт да ми промени мнението
дей дей може да не е детектор , но винаги колкото е по силен опонента тея работи все до някаква степен се усещат
с акацки не може да нямаш нужда , дорде не ритне камбаната , не е свършило нищо , особенно дейдара го показа
защото сички освен наруто си вадят работи от задника
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyЧет Яну 29, 2009 3:04 am

Жалко че мнението ти е келяфо тогава. Сега защо Саске не е останал без чакра, а дейдара си говори като идиот. Спомняш ли си какво стана като Саске остана без чакра срещу Итачи? Орочимару пшое контрола, нали? Сега орочимару не се появи, следователно все още е имал чакра за да го държи заключен.
Да не говорим че по твоята желязнал логика. Нещо което е извадено от гъза е нещо което не са показали как го тренират, е аре ми кажи как ще покажат кой какво тренира, ама всички ей така? Забелязал ли си също че Наруто винаги си завършва техниките насредата на меле? О, да това е перфектното време за този тип дейности.
Че си упорит разбрах, сега докажи че не си тъп...
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyЧет Яну 29, 2009 6:18 am

И на Кабуто не са му толкова имбави силите.Нищо че за малко щеше да бие ПЕТИЯ ХОКАГЕ

lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Loki
Akatsuki
Akatsuki



Male
Брой мнения : 809
Age : 33
Сексуалност : неориентирана
Village : магадан-таун
Akatsuki : kоунан
Клан : Shiba
Bloodline : satalin
Техника : take me với bạn - angin utara
Джуцу : ryusui seikuken
Чакра тип : kaze
Registration date : 13.08.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyЧет Яну 29, 2009 7:19 am

няма по добра тренировка от реалната битка брат , повече не ми се обсъжда тая тема , доказано кой от къде си вади работите и кой се труди да ги направи
Върнете се в началото Go down
Algariept
Akatsuki
Akatsuki
Algariept


Male
Брой мнения : 1033
Age : 33
Village : The other side of the lines
Akatsuki : Kisame
Клан : I annihilated the last one... whoops
Bloodline : Devil trigger
Registration date : 04.11.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyЧет Яну 29, 2009 8:57 am

Хах доказано било... отиди да подишаш малко чист въздух. Кой го е доказал? Айнщайн с теорията си за относителността? Не сетиозно обясни ми как може да се покаже, как и какво тренират всички. И според теб ако им показват тренировките на всички колко ще се проточи?
Върнете се в началото Go down
Ken
Espada
Ken


Male
Брой мнения : 1341
Age : 31
Местожителство : Ако искате да ме намерите влезте в Hueco Mundo и питайте за еспада номер 1
Village : Konoha
Клан : Uchiha
Bloodline : Sharingan
Техника : Getsuga Tenshou
Джуцу : Тайджуцу
Чакра тип : Mi pu nai ubaata
Registration date : 30.07.2008

хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 EmptyЧет Яну 29, 2009 3:30 pm

Добре аз тренирам бойно изкуство тренирам и в нас ,бил съм се и навънка и то не малко пъти и на тия думи няма по добра тренировка от реалната битка мога само да ти се изсмея.Това са пълни глупости на реалната битка се качва и адреналина и е доста по трудно да мислиш съответно е много по лесно да направиш техниката когато си спокоен,а именно когато си тренираш сам
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432   хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432 Empty

Върнете се в началото Go down
 
хмм съвсем пусто още не сме пуснали тема за 432
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Форум :: Дискусии за Наруто :: Дискусии (Манга)-
Идете на: